Hlavní navigace

Jiří Kolbaba putuje po USA ve stopách AVG

[Tisková zpráva] Brno, 7. srpna 2007 – GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, se stal partnerem známého českého cestovatele Jiřího Kolbaby, který právě nyní zachycuje svým fotoaparátem krásy známých i neznámých míst Spojených států na své šestitýdenní cestě napříč Severní Amerikou. Jiří Kolbaba samozřejmě používá bezpečnostní řešení AVG Internet Security a zároveň se stal jeho vyslancem v zemi, kde AVG dosahuje výjimečného růstu popularity. „Se značkou AVG se potkávám v USA často a lidé tyto produkty chválí,“ uvedl cestovatel.

Sdílet

„Jiří Kolbaba procestoval všech pět kontinentů, na kterých můžeme najít i uživatele bezpečnostních aplikací AVG. Naši spolupráci bereme jako spojení celosvětové přítomnosti značky AVG a skutečného světoběžníka,“ vysvětluje Miloslav Korenko, marketingový ředitel společnosti GRISOFT. „S Jiřím se shodneme i na názoru, že k dosažení všech svých cílů potřebujeme pouze svobodu, zdraví a odvahu riskovat.“

Součástí spolupráce GRISOFTu a Jiřího Kolbaby je chystaná výstava fotografií v České národní budově v New Yorku, která v tuto chvíli prochází rekonstrukcí. Výstava amerických fotografií českého cestovatele bude jednou z prvních kulturních akcí v nově otevřeném prostoru pro Čechy a zájemce o českou kulturu v USA.

Jiří Kolbaba
Cestovatel Jiří Kolbaba vycestovává každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V celém Česku organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa.

Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Populární jsou zejména cestovatelovy besedy a diashow, stejně jako častá vystoupení v elektronických médiích. V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů, je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů. Jiří Kolbaba navštívil dosud více než 120 zemí na všech kontinentech planety.

O společnosti GRISOFT www.avg.cz
GRISOFT patří mezi největší dodavatele bezpečnostního software na světě. Z regionální české společnosti se od roku 1991 změnil v mezinárodní podnik s obchodním zastoupením v řadě zemí. Dynamický rozvoj společnosti umožňuje nejen kvalita a spolehlivost antivirového systému AVG rozšířeného o další bezpečnostní funkce, ale také důvěra investorů, jako je Benson Oak, Intel Capital a Enterprise Investors.

Produkty se značkou AVG dnes pracují na přibližně pěti procentech počítačů ve světě a chrání tak více než 50 milionů pracovních stanic. Celosvětová zákaznická podpora firmy pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby se všichni uživatelé produktů AVG mohli věnovat své práci i zábavě bez každodenní obavy o svá data.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).