Hlavní navigace

Jiří Korn se ve středu na Nově představí v roli zabijáka!

[Tisková zpráva] Středeční večer bude opět patřit krimi seriálu Expozitura! Již 5. září 2011 ve 20:00 uvidí diváci televize Nova pokračování napínavého příběhu policistů, kteří bojují s organizovaným zločinem. Epizoda Tři králové nabídne nejen zajímavý krimi příběh inspirovaný skutečnou kauzou, ale také skvělé herecké obsazení!

Sdílet

Praha, 3. října 2011 – Smrt tří králů. Tak se jmenuje pátý díl českého krimi seriálu Expozitura, který pokračuje na obrazovkách televize Nova ve středu 5. září ve 20:00. Vedle stálých hereckých hvězd Hany Vagnerové, Roberta Jaškówa, Pavla Zedníčka a dalších se můžou diváci těšit také na Jiřího Korna coby nájemního vraha, Davida Prachaře v roli šéfa podsvětí Mráze nebo Alexeje Pyška jako kriminalistu ze zvláštního ministerského týmu.

Dvojici kriminalistů Terezu Hodačovou a Dana Chládka čeká v nové epizodě případ vraždy dvou bohatých podnikatelů. Nájemný vrah se zřejmě chystá i na dalšího vlivného muže. Toho Tereza s Danem navštíví a slibují mu ochranu, když pomůže objasnit pozadí případů. Podnikatel odmítne a vzápětí je zastřelen. Zabiják inkasuje odměnu od dvou neznámých mužů, z nichž se vyklubou agenti zvláštního ministerského týmu Pec pracující v rámci akce „Čisté svědomí“. Protože se ho chtějí zbavit, nájemný vrah sám přivede Dana s Terezou na jejich stopu a chystá se odletět ze země, což se mu nepodaří. O případ se enormně zajímá šéf podsvětí Mráz.

Expozitura, seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, pokračuje 5. října ve 20:00 na Nově. Repríza pořadu na TV Nova je vždy v pátek po půlnoci, na videoportálu Voyo.cz jsou epizody ke zhlédnutí hned po vysílání.

Další informace a zajímavosti budou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na mikrostránce pořadu www.nova.cz/ex­pozitura a na Facebooku www.facebook.com/Ex­pozitura.