Hlavní navigace

Jiří Krampol opět na scéně – se speciálem Nikdo není dokonalý

[Tisková zpráva] Legendární zábavný pořad Nikdo není dokonalý, tentokrát s podtitulem Speciál, v čele s populárním moderátorem se po čtyřech letech vrací na obrazovky Televize Prima!

Sdílet

A hned na rozjezd si Jiří Krampol připravil opravdovou lahůdku – na pohovku hostů usednou Lucie Bílá a Jan Kraus. Co na sebe dvě výrazné osobnosti českého showbusinessu prozradí? Sledujte návrat jednoho z nejpopulárnějších zábavných pořadů v úterý 24. 8. ve 20.00 na Primě!

Pořad Nikdo není dokonalý Speciál se vrací v pozměněném kabátě. Mezi sebou nebudou bojovat hosté, ale města, ze kterých osobnosti pocházejí nebo jsou s nimi nějak spojeny. O výsledku vědomostního duelu mezi rodištěm Lucie Bílé Otvovicemi a pražskou Letnou, kde vyrůstal Jan Kraus, rozhodli místní obyvatelé svými odpověďmi. „Myslím, že by bylo hezký, kdyby ses na konci pořadu omluvil pražský čtvrti Letná za to, co jsi tady vyvedl,“ okomentuje nakonec výběr zpovídaných a celé zápolení svým typicky břitkým humorem Jan Kraus.

Ve vstupech mezi otázkami a odpověďmi se Jiřímu Krampolovi podařilo vytáhnout ze svých hostů nejednu zábavnou historku. Proč šlo Janu Krausovi o život rukou vlastních sourozenců? „Bratr Ivan řekl, že by bylo lepší mě nějak zlikvidovat. A sestra Eliška souhlasila, “ přiznává zážitek z raného dětství slavný moderátor.

Co by dělali hvězdní hosté, kdyby se měli živit něčím jiným? „Kdybych nebyla zpěvačka, tak bych byla určitě veverka,“ říká Lucie Bílá, která ze všeho nejvíce miluje ruční práce. „Já jsem se učil půl roku na housle falešnou stupnici,“ zavzpomínal Jiří Krampol.

Moderátor zabruslil i do vážnějších témat. Co si celebrity myslí o bulváru? A jaký mají vztah ke svým fanouškům? „Co bych to byla za celebritu, kdybych neměla zážitky s fanouškama a kdyby nade mnou nelítala občas helikoptéra,“ shrnuje svůj postoj Lucie Bílá.

Jiří Krampol se zajímal také o originální talentovou show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, jejíž jsou oba jeho hosté porotci. Je pro ně působení v této show nezapomenutelné? Okouzlená Lucie Bílá k tomu říká: „Těšila jsem se na každý den castingu. Byla to naprostá fantazie… Já byla úplně šokovaná, kolik úžasně talentovaných lidí naše země má,“ dodala na závěr.

Další zážitky a vyprávění Lucie Bílé a Jana Krause uvidí diváci v pořadu Nikdo není dokonalý Speciál už v úterý 24. srpna ve 20.00.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).