Hlavní navigace

Jiří Pomeje posílil tým Frekvence 1

[Tisková zpráva] V pondělí 27. prosince spustilo rádio Frekvence 1 nový pořad „Česká noc“, který v roli moderátora představil herec a producent Jiří Pomeje.

Sdílet

Pořad je novinkou hned dvojnásobnou, protože úloha rozhlasového moderátora je pro Jiřího Pomeje zcela novou zkušeností. Česká noc se bude vysílat vždy od půlnoci do tří hodin ráno, každé pondělí a čtvrtek.

Právě s Jiřím Pomeje mohou posluchači řešit co je trápí, nebo co jim naopak udělalo radost. Už pilotní díl vysílání dokázal, že výběr moderátora bylo dobré rozhodnutí. Charismatický hlas a empatický přístup zajistil Jiřímu okamžité propojení s posluchači a hlavně posluchačkami, které se mu neváhaly svěřit s mnoha citlivými problémy. Sympatické bylo posluchačům i obousměrné pojetí pořadu, kdy dostali možnost ptát se také moderátora. I proto se mohli dozvědět, že se Jiří na novou práci hodně těšil, ale zároveň měl z nové zkušenosti strach: „Je to obrovskej adrenalin, ale jsem tady pro vás. A proto chci, abyste mi volali s jakýmkoliv problémem. Jestli budete mít krásnej sex, špatnej sex, máte problémy, berete prášky, rozvádíte se, nerozvádíte se. To všechno jsem zažil.“

Pořad Česká noc s Jiřím Pomeje každé pondělí a čtvrtek od půlnoci do tří hodin ráno na Frekvenci 1.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).