Hlavní navigace

Jiřině Bohdalové popřálo s Českou televizí více než milion diváků

[Tisková zpráva] Sobotní oslavu osmdesátých narozenin herečky Jiřiny Bohdalové si nenechalo ujít 1 milion 108 tisíc dospělých diváků a stala se tak nejúspěšnějším pořadem vysílaným po 20:00 hod. na všech televizních stanicích.

Sdílet

V sobotu 7. května oslavila populární „Bohdalka“ na ČT1 v pořadu Všechno nejlepší své osmdesáté narozeniny. Herečce, která se poprvé objevila na stříbrném plátně ještě za první republiky, popřáli kolegové, přátelé a prostřednictvím svých televizorů i diváci České televize.

Sledovanost pořadu dosáhla v průměru 1 milion 108 tisíc dospělých diváků (sledovanost 12,6 % při podílu na publiku 32,60 %). O pořad projevily větší zájem ženy (741 tisíc). V době vysílání pořadu Všechno nejlepší Česká televize získala jako celek téměř polovinu televizního trhu (podíl na publiku 49,48 %).

Na zábavnou oslavu navázal film scenáristy Jiřího Hubače a režiséra Karla Kachyni Fany, ve kterém v titulních rolích excelují dvě letošní jubilantky Jiřina Bohdalová a Jiřina Jirásková. Na ČT1 jejich herecké umění obdivovalo (od 21:20) v průměru 615 tisíc diváků starších 15 let (sledovanost 7,0 % při podílu na publiku 18,94 %).