Hlavní navigace

Již tuto neděli budeme znát předposlední dva superfinalisty a uvidíme Leoše v mase!

[Tisková zpráva] Máme před sebou další čtyři duelová klání osmi finalistů nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania, kteří zabojují o svůj post v Superfinálovém kole 5. prosince 2010! Koho z talentovaných soutěžících podpoří diváci svými sms hlasy a jaký talent zaujme členy poroty? A dodrží Leoš Mareš svou sázku a přijde opravdu oblečen do hovězího masa? Ano! To uvidíme během přímého přenosu 4. finálového kola, již tuto neděli.

Sdílet

Praha 18. listopadu 2010 – V pořadí již čtvrtý finálový večer Talentmanie odhalí předposlední dva nejtalentovanější finalisty, kteří se ocitnou na „prknech“ bratislavské Incheba areny Superfinálového večera 5. prosince 2010. V předpos­ledním finálovém večeru nejzábavnější show letošního podzimu uvidíme osm originálních vystoupení talentovaných finalistů. V rámci pěveckého duelu uslyšíme božské hlasy pěvecké formace Free voices, která svede souboj s neméně půvabným osazenstvem pěveckého dua Gitanas. Dech beroucí akrobatické kousky předvedou mažoretky JNS Cheerleaders, v duelovém souboji s tanečním párem sympatického Lukáše a okouzlující Noemi. Netradiční žonglérskou show nám naservírují Bratři v tricku, a proti nim se postaví duo z cirkusu Originál Berousek, principál Jiří Berousek ml. a jeho medvěd! Uvidíme novou choreografii Aleny Smolíkové a nejtalentovanější fenky Talentmanie Keysi a také napínavé fakírské vystoupení Petra Kozáka, který odolá ohni stejně jako třeba žiletce nebo noži.

Během přímého přenosu 4. finálového kola Talentmanie budeme svědky nejen dalších napínavých duelových soubojů o postup do Superfinále, které budou plné emocí a překvapení. Také se přesvědčíme, jak dojde k naplnění prohrané sázky moderátora Leoše Mareše, který měl políbit zpěvačku Lady Gaga při jejím pražském koncertu. Jak mu asi bude slušet zbrusu nový obleček, šitý pro něj na míru z hovězího masa, který si nedávno sama kontroverzní světová hvězda Lady Gaga oblékla? „Slib samozřejmě splním, bude to velká zábava. A má slíbeno, že kostým nebude cítit,“ dodává Leoš.

Live přenos 4. finálového večera Talentmanie v neděli 21. listopadu 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).