Hlavní navigace

JOYCE ČR má novou tvář

[Tisková zpráva] Brno, 23. října 2007 – Společnost JOYCE ČR, přímý dovozce komunikačních zařízení značek WELL a ASUS pro Českou a Slovenskou republiku, mění svou tvář, ale přichází i se změnami v prodeji, které jistě uvítají všichni jejich obchodní partneři.

Sdílet

JOYCE ČR představilo na veletrhu INVEX svůj nový vizuální styl. Změna je patrná už na první pohled v logu firmy, které dostalo novou grafickou podobu. Zachovány jsou typické barvy žlutá a modrá, které nově doplňuje oranžová a šedá. Součástí nové grafiky je i nový slogan „1–2–3. Spojeno“, který dobře koresponduje s hlavní činností firmy tak jako nová vize firmy: „Spojení se světem je úžasná věc, když víte, jak na to.“

„Vytvořit nový vizuální styl jsme plánovali dlouho. Naše společnost prošla od svého založení určitým vývojem, který by měla odrážet i změna vizuálního stylu. Základem je ale nová vize, poslání a klíčové firemní hodnoty, které jsme si společně s našimi zaměstnanci formulovali,“ komentuje změny jednatelka firmy Hana Jarošíková a dodává: „Chtěli jsme se více přiblížit našim zákazníkům, takže jsme cítili potřebu sjednotit si naše postupy. Důležité je, že jsme si je určili sami, takže se nejedná o nějakou vymyšlenou filozofii, ale o hodnoty, kterými firma opravdu žije.“ Nový vizuální styl budou následovat další změny. Připravuje se spuštění nové podoby webových stránek, které budou plně sladěny s novou firemní identitou firmy. Nová struktura bude ještě lépe splňovat požadavky zákazníků – distributorů a dealerů, skrze které se produkty společnosti dostávají na trh, ale i koncových uživatelů komunikační techniky.

„Naši zákazníci vždy velmi oceňovali kvalitní technickou, obchodní nebo marketingovou podporu, které se jim od naší firmy dostávalo. Chceme jim však přinášet ještě více. Asi nejviditelněji bude náš nový přístup patrný z webových stránek a jejich nové struktury. Stránky budou poskytovat ještě pohodlnější a rychlejší přístup k potřebným informacím, výraznou CRM podporu i kvalitní a intuitivní e-shop.“ vysvětluje jednatel firmy JOYCE ČR Petr Jarošík. „Nejdůležitější je však náš posun k novým službám. JOYCE už není pouhým dodavatelem jednotlivých zařízení. Svým zákazníkům nabízíme komplexní řešení a zajištění jeho implementace od návrhu projektu až po jeho realizaci.“

Nový přístup byl patrný i z invexové prezentace firmy, kde JOYCE představila vedle nových produktů z oblasti VoIP, WiFi, ADSL a sítí, zejména ukázková řešení IP telefonie v domácnosti i ve firmách malé a střední velikosti.

Více informací naleznete na webových stránkách firmy JOYCE ČR: http://www.joyce.cz