Hlavní navigace

Jožin vylezl z bažin do internetu

[Tisková zpráva] Příznivci Ivana Mládka si mohou mnout ruce, neboť 8. dubna 2008 bylo uvedeno do provozu vysílání nové internetové stanice Jožin z bažin. Jedná se o společný projekt společnosti LIMEMEDIA, a.s., která provozuje portál ABradio a hudebního vydavatelství B.M.S., Bohemian Music Service s.r.o., které před nedávnem vydalo Ivanu Mládkovi novou desku. Tímto projektem reagují oba subjekty na poptávku po Ivanu Mládkovi v Polsku a začínající zájem v České republice.

Sdílet

Když začátkem ledna vystavil jeden uživatel na YouTube videoklip Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu z archivu České televize a přidal k němu polské titulky, málokdo čekal, co tato událost způsobí. Klip za 3 měsíce vidělo již přes 3,5 milionu uživatelů a vzniklo spoustu dalších verzí, které dohromady vidělo celkem již přes 11 milionu uživatelů. Po této události se v Polsku spustilo okolo osoby Ivana Mládka naprosté šílenství a to jak v médiích, tak mezi veřejností. Mládek dokonce od té doby již několikrát v Polsku vystupoval.

Program nového rádia tvoří 24-hodinový blok souvislé hudby z tvorby Ivana Mládka a vhodně je doplňován mluveným slovem, ve kterém je Mládek nenahraditelný. Rádio je možné si pustit ve formátu Windows Media a to ve … kvalitách vysílání (32 a 96 kbps). Rádio lze spustit přímo ze stránek www.abradio.cz v sekci „Sólo pro…“ nebo ze stránek vydavatelství www.bmscompany.cz z hlavní strany. Výhodou playeru Rádia Jožin z bažin je zobrazování názvů právě hrajících skladeb. Spuštěny byly dvě jazykové verze, česká a polská, které se liší hlavně rozdílnými jingly, které namluvila součást Mládkova Banjo Bandu Lenka Plačková.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).