Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Bojoval o život – teď bojuje s kily

[Tisková zpráva] Josef Synáč ještě nedávno bojoval o svůj život – před šesti lety ho uštkla zmije. Teď ho ale čeká boj s kily, která nabral během rekonvalescence a pohodlného života, který přišel potom. Josef miluje pivečko a spojení alkoholu s tučným jídlem začíná být podobné hadímu jedu. Vzdá se požitkář svého piva a začne jíst podle doktorky Kateřiny a inženýra Havlíčka?

Sdílet

Pan Synáč se dostal s nadváhou až na 122 kg, což při jeho 187 cm není rozhodně optimální. Jeho snem je proto snížit hmotnost alespoň pod hranici 100 kg, aby se mohl vrátit ke sportovním aktivitám. Má na to však dostatečně silnou vůli?

„Zkoušel jsem tolik nežrat, ale to vydržím vždycky chvilku a pak se nabouchám. Můj nejoblíbenější nápoj je pivo, pak káva. Teď už kafe moc nepiju maximálně 6 až 8 kafí denně,“ říká ke svému problému pan Josef.

Na zdravotním stavu pana Synáče se nejvíce podepsalo desetileté vedení herny. Příšerné prostředí, životospráva i režim udělaly své a kila začala nabývat.

K neodmyslitelné zábavě pana Synáče patří kromě pojídání nezdravého jídla také návštěvy hostinců a debaty s kamarády. Dokáže se vzdát svého každodenního lahváče?

Další souboj s nadbytečnými kilogramy sledujte již ve čtvrtek 5. května od 21.20 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).