Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Hospodský pod policejním dohledem

[Tisková zpráva] V dalším díle populárního pořadu o zdravém životním stylu a hubnutí Jste to, co jíte mohou diváci sledovat příběh může několika profesí - provozovatele restaurace a donedávna také ještě dělníka Milana Vavřičky. Tento bývalý aktivní hokejista se snaží zhubnout už léta. Zrádný jojo efekt se vždy dostavil. Milan je proto přesvědčen, že musí změnit od základů celý svůj životní styl. Podaří se mu to? Proč se na něj zaměřila policejní kontrola?

Sdílet

Milan Vavřička je téměř čtyřicetiletý otec od rodiny, který se rozhodl od základů změnit svůj život. Nejprve opustil jednu ze svých dvou fyzicky náročných prací a zůstal pouze u profese hospodského, aby se mohl více věnovat rodině. Poté přišla na řadu péče o vlastní zdraví – přihlásil se do pořadu Jste to, co jíte ve chvíli, kdy mu ručička vah ukázala 118 kg na jeho 174 cm výšky a kdy mu nadváha způsobovala zdravotní potíže.

Milan byl od malička „dobře stavěný“, ale s nadváhou problémy nikdy neměl, protože se velmi aktivně věnoval sportu (amatérské lize hokeje a intenzivnímu rekreačnímu ježdění na kole především). S přibývajícím věkem však přibývala také kila navíc, a tak se Milan pustil do diety, ve které sice během roku shodil 20 kg, ale po skončení vzápětí zase 30 kg přibral. O radu od odborníků z pořadu Jste to, co jíte, doktorky Kateřiny a inženýra Havlíčka, stojí Milan především proto, že by se chtěl znovu více aktivně věnovat sportu, zejména hokeji, zlepšit si zdravotní stav, ale hlavně – nedržet pouze jednorázovou dietu, nýbrž změnit celkový životní styl a stravovací návyky již napořád.

Když však začal Milan psát svůj obvyklý jídelníček, nebylo na něm téměř nic správně. Jako hospodský totiž ochutnává všechna jídla typické české kuchyně, a i když si to dříve neuvědomoval, spořádá denně velké množství cukru. Jak obstojí při oblíbené „přepadovce,“ která má tentokrát skutečně velmi netradiční formu a probíhá za policejní asistence? Kdo se v uniformě policisty skrývá?

Cestu hospodského Milana směrem ke zdravému životnímu stylu mohou diváci sledovat již tento čtvrtek 5. listopadu od 21.20 hod na Primě!