Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Hubnutí aktivní seniorky

[Tisková zpráva] Paní Dagmar Dudová se chce dostat do formy a zajezdit si na koni jako kdysi, když ještě neměla nadváhu. Vášnivě však miluje smažená a sladká jídla. Dokáže ji doktorka Kateřina Cajthamlová a inženýr Petr Havlíček úspěšně nasměrovat k cestě zdravé výživy?

Sdílet

Paní Dagmar neměla až do svých téměř padesáti let s nadváhou větší problém a hodně aktivně sportovala. Když se jí však narodil mentálně postižený syn, nezbylo na sport moc času, a tak Dagmar začala pomalu svou kondici ztrácet. Kvůli pozdější léčbě hormony pak dokonce přibrala během půl roku 15 kg. Proč jí nepomohlo následné držení drastických diet?

Paní Dagmar si nerada přiznává, že je její strava nezdravá a pohyb nedostatečný. Svůj problém je schopna si přiznat vždy jen na chvíli, ale když dojde na lámání chleba, přicházejí na řadu výmluvy a svádění nadváhy na hormonální léčbu a na svůj věk. Jak na takový postoj zareaguje psychoterapeutka, doktorka Kateřina?

Pokud bude chtít paní Dagmar zhubnout bez následného jojo efektu, bude potřebovat opravdu zásadní změnu životního stylu. Času na to má dostatek – během natáčení se totiž chystá do důchodu. Podaří se jí dlouhodobě změnit desítky let zaběhnutý styl?

Držet palce aktivní seniorce můžete již ve čtvrtek 12. května od 21.20 hod. na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).