Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Jak na extrémní otylost

[Tisková zpráva] Paní Pavla Truxová z Prahy potřebuje při své extrémní obezitě zdravou cestou shodit desítky kilogramů. Jak uspějí odborníci na zdravý životní styl a správnou výživu při práci s dámou, která váží 190 kg? A s jakými komplikacemi se budou tentokrát potýkat?

Sdílet

Pavla Truxová si svými až čtrnáctidenními půsty a držením nesmyslných diet přivodila morbidní obezitu. Do pořadu nastupuje po další zničující dietě. Když se však paní doktorka Cajthamlová podívá do její ledničky, s překvapením zjistí, že nemá co vyhodit. Co bylo špatné, nepatřilo údajně paní Pavle. Kde se tedy stala chyba?

I když paní Pavla tvrdí, že je neustále na dietách, později vyplyne na povrch, že většinou jí stejné nedietní jídlo jako zbytek rodiny. Navíc se téměř nepohybuje a všude jezdí autem, dokonce i pár stovek metrů. Při rodinné poradě proto všichni doufají, že Pavla konečně přejde od mluvení k činům. Budou jí manžel a syn dostatečnou motivací k radikální změně životního stylu?

Doktorka Kateřina si s paní Pavlou popovídá a zjistí, že situace není tak jednoznačná, jak se na první pohled jeví. Zdá se totiž, že účastnice hubnoucího programu má dvě tváře. Která nakonec zvítězí? Dá se paní Pavle důvěřovat, že dodrží, co slíbí? A podaří se přece jen završit snahu paní doktorky a inženýra Havlíčka úspěchem?

Nenechte si ujít hubnutí plné zvratů a nečekaných situací již ve čtvrtek 31. března od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).