Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Je těžší zhubnout nebo skočit padákem?

[Tisková zpráva] Lenka je mladá dívka, která svůj boj s nadváhou bude svádět teprve poprvé. Zdá se vám to v dnešním světě plném informací o nejrůznějších dietách skoro nemožné? Někdy je však lepší hubnout jednou a kvalitně, navíc bez zákeřného jo-jo efektu… Tak proč to nezkusit rovnou s ověřeným týmem odborníku, doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a inženýrem Petrem Havlíčkem? Sledujte pořad Jste to, co jíte ve čtvrtek 10. září ve 21.20 na Primě!

Sdílet

Lenka Kopecká (22 let) pochází z Hlinska, ale žije a pracuje se svým přítelem Františkem v Praze, v Řeporyjích. Její váha 109 kg jí při výšce 170 cm už začíná opravdu obtěžovat, a proto se rozhodla s přebytečnými kily skoncovat a vrhla se rovnou k odborníkům v Jste to, co jíte. Povede se jí zbavit se nadváhy hned napoprvé a bude mít pevnou vůli při dietě, kterou nikdy nezkoušela?

Hlavním Lenčiným problémem budou nesprávné stravovací návyky – přijít z práce domů, lehnout si k počítači, surfovat na netu a přitom se cpát všemi možnými nezdravými a kalorickými bombami – to asi doktorku Kateřinu a výživového specialistu Havlíčka moc nepotěší… Jak se k tomu asi vyjádří?

Sport je pro Lenku, stejně jako zdravá výživa, také španělská vesnice. Nejraději provozuje tzv. gaučing a ve volných chvílích s přítelem rádi pořádají barbecue party, kde se samozřejmě griluje a nesmí chybět ani různé majonézy a hořčice – ještě je vám záhadou, odkud se berou nadbytečná kila?

Motivace a vysněný zážitek coby odměna za hubnutí však Lence taky nechybí. Především by se chtěla líbit více svému příteli Františkovi… co takhle zařídit celkovou proměnu vizáže, která partnerovi vyrazí dech? Odměna za statečný boj by ale také neměla chybět, a proto by se měla Lenka připravit na pád z velké výšky na tvrdou zem. Ale nebojte – ještě předtím jí dáme na záda padák a pak rovnou do oblak…

Chcete vědět, jak celý hubnoucí boj, přeměna vizáže i seskok padákem dopadne? Sledujte pořad Jste to, co jíte 10. září ve 21.20 hodin na Primě!