Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Paní Jitku manžel častuje sprostými a ponižujícími urážkami kvůli její nadváze! Ještě, že má oporu v bratrovi a svých dcerách!

[Tisková zpráva] Tentokrát nás čeká hubnoucí tandem sourozenců. Bývalí vrcholoví sportovci Jitka (39) a o čtyři roky mladší Petr se do pořadu přihlásili s tím, že se chtějí v hubnutí podporovat. Petrovi překáží nadváha v práci, Jitka kvůli své nadváze čelí ponižujícím urážkám svého manžela-alkoholika. Na její nadváze se tak velkou měrou podepisuje špatná psychika. Jitka i přesto, že působí optimisticky, bere antidepresiva!

Sdílet

Paní Jitka má při 163 cm kolem 90 kg a její bratr Petr při 173 cm bezmála 100 kg. Oba v mládí vrcholově sportovali, věnovali se gymnastice, a tak na nadváhu nejsou zvyklí.

Jitka se snaží moc nejíst, s manželem ale provozuje restauraci, klasické kuchyni se tedy nevyhne. V manželství se trápí, partner jí kvůli vzhledu ponižuje a častuje hrubými poznámkami, a tak bere antidepresiva a trápí ji nulové sebevědomí. Jitka doufá, že když zhubne, nadávky přestanou a vztah s manželem se zlepší. A když ne, alespoň bude mít sílu od něj odejít.

Jitčin bratr Petr provádí výškové práce a jistící pás ho tlačí na břiše, nadváha mu překáží tedy hlavně v práci. Petr doslova ujíždí na čínských instantních polévkách, které si kupuje pravidelně a pravidelně je konzumuje. Večer, když ho kolem desáté honí mlsná, si dá klidně něco sladkého nebo kousek uzeniny.

Dostane se Jitka do psychické pohody, zhubne a dočká se manželova ocenění? A bude se Petr zodpovědně řídit pokyny paní Kateřiny a Petra Havlíčka? Pokud sourozenci v hubnutí neuspějí, slíbili, že svůj měsíční plat věnují na charitu – takový „bič“ si na sebe ušili!

Sourozenecký tandem již ve čtvrtek 22. března od 21.20 na Prima family.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).