Hlavní navigace

Jste to, co jíte: komu Petr Havlíček pije krev?

[Tisková zpráva] V dalším díle populárního pořadu o hubnutí Jste to, co jíte mohou diváci sledovat hned dva příběhy. Sestřenice Květa Horáčková a Vlasta Nahrabecká se totiž budou snažit hubnout společně, a to již tradičně pod sympatickým odborným dohledem výživového specialisty Petra Havlíčka a doktorky Kateřiny Cajthamlové. Zejména ona bude mít tentokrát spoustu práce, protože vyjde najevo, že kromě tělesných potíží trpí účastnice pořadu také psychickou nepohodou. A proč se vlastně z „výživáře“ Havlíčka stal upír?

Sdílet

Sestřenice Vlasta a Květa se do pořadu hlásily už od počátku, ale jejich chvíle nastala až nyní. A protože si chtěly být vzájemnou oporou, budou s nadbytečnými kilogramy bojovat ve dvou. To by se jim ostatně mohlo i dařit, protože mají hodně společného – obě váží při svých zhruba 160 cm více než 100 kg a trpí stejnými nešvary, a to nočním přejídáním a nedostatkem pohybu.

Hubnutí není ale jen o jídelníčku a pohybu, kterému vládne výživový specialista Petr Havlíček, ale i o psychické pohodě, což je zase parketa doktorky a terapeutky Kateřiny. Tematická linie souvislosti psychiky s nadváhou se potáhne celým hubnoucím procesem obou sestřenic, a tak bude mít tentokrát doktorka před sebou dokonce hned dvě výzvy.

Vlasta je totiž citlivá žena, která žije se svou nemocnou babičkou, o niž se stará. Dosud neměla plnohodnotný vztah a na vesnici, kde žije, podle jejích slov už žádní slušní a nezadaní muži nejsou. Také proto je Vlastě občas smutno a jídlo se vlastně stává jejím životním partnerem.

Její sestřenka Květa má sice přítele, ale pro změnu se potýká s dávným komplexem z mládí. Už na škole si z ní tropili spolužáci nehezké šprýmy a ona doteď věří tomu, že na ni lidé neustále pokukují. A to ji dokáže občas i pořádně vytočit…

Podíváme se i na ples upírů, kam se nepozorovaně vloudí upír Havlíček. Komu bude pít krev a proč? Sledujte další díl Jste to, co jíte ve čtvrtek 29. 10. po 21.20 na obrazovkách Televize Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).