Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Láska k pivu a cigaretám ho ničí

[Tisková zpráva] Jakub Kantor se přihlásil do pořadu Jste to, co jíte, protože chce lépe vypadat. Proč se to doktorce Kateřině a inženýru Havlíčkovi nezdá jako dostatečný důvod? Jakou podstatnější motivaci Jakubovi navrhnou? A vyslyší mladík jejich varování?

Sdílet

Jakub Kantor je dvacetiletý student, který kvůli svému nezdravému životnímu stylu váží 113 kg. ,,Chci zhubnout, i když mě nadváha v ničem neomezuje. Jen zaberu více místa v autobusu!“ tvrdí odhodlaně. Co k tomu řekne doktorka Kateřina? A proč musí brát Jakub denně hrstku léků?

,,Pivo je moje největší vášeň, moje veliká láska! Nevím, jestli se ho dokážu vzdát,“ komentuje mladík svůj dosavadní postoj. Kromě toho, že denně vypije v průměru tři piva, vykouří navíc krabičku cigaret. I když je astmatik, bere své jednání na lehkou váhu. Uvědomí si, že neustále zhoršuje svůj zdravotní stav?

Zatím bral Jakub všechna varování na lehkou váhu a se svým podlomeným zdravím si nedělá starosti. Jako povinnou výbavu do hospody si zkrátka bere kromě cigaret i inhalátor. Při nočním návratu ho pak přepadne mlsná a dá si nezdravá jídla. Podaří se odborníkům na zdravý životní styl přimět jej k razantní změně?

Sledujte příběh pivaře Jakuba již ve čtvrtek 26. května od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).