Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Manžel ji opustil během natáčení, protože je obézní!

[Tisková zpráva] Další díl pořadu Jste to, co jíte je plný emocí. Ivana je velmi energetická a sympatická žena, která v poslední době nesváděla boj jen s obezitou v rámci pořadu Jste to, co jíte. Během natáčení ji opustil manžel. Podaří se Ivaně ustát celou emocionálně vypjatou situaci a dokonce se poprat i se svou obezitou?

Sdílet

Ivana Zajícová pracuje jako poštovní doručovatelka a za den nachodí i 10 kilometrů. Pohyb ji tedy rozhodně nechybí. Má čtyřletou holčičku Vendulku a vážné problémy s manželem. Prochází silnou emocionální krizí. Deprese zahání konzumací hlavně sladkého a tučného jídla. Přitom její obezita je dle jejích slov jedním z důvodů, proč si nerozumí s manželem. Ten má o jejím ideálním vzhledu zcela jiné představy. Ale ani samotná Ivanka není sama se sebou spokojena. Při svých 165 cm váží 106 kg.

Jejím snem je naučit se tancovat u tyče na diskotéce tak, aby se jí lidi nesmáli, a umět jezdit na bruslích. Potřebuje zhubnout a změnit svůj celkový životní styl. Začala tloustnout při používání hormonální antikoncepce a nabraná kila ne a ne jít dolů. Na řadu tedy přichází doktorka Kateřina Cajthamlová a Petr Havlíček, nutriční specialista, který toto natáčení pojal opravdu osobitě. Vyrazil s Ivankou nakupovat na kolečkových bruslích a zalíbilo se mu to natolik, že si je nesundal ani během vaření a vydal se na nich sám i na cestu domů.

Ivana se do změny životního stylu pod dozorem paní doktorky pustila opravdu svědomitě. Silně prožívala pohled na stůl, kde bylo vyskládáno veškeré jídlo za pouhý jeden týden, a stálo ji hodně sil nedat průchod náhlému záchvatu nevolnosti. Během natáčení ale nastal zvrat, který nikdo nečekal. Ivanu totiž opustil manžel a ona se s tím musela vyrovnat. Vydržela i přes velmi nepříznivou situaci a podařilo se jí zhubnout a splnit si své sny? Naučí se Ivanka tančit u tyče? Dívejte se ve čtvrtek 4. prosince ve 21.20 h na Primu!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).