Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Miroslav chce skočit tandemový seskok, musí ale zhubnout

[Tisková zpráva] Miroslav, který si přivydělává jako tatér, je odkojený na klobásách a typicky slovenské vesnické stravě. Myslí si o sobě, že je zdravý, ale když se podrobil vyšetřením, byl nepříjemně překvapen. Velmi vysoký krevní tlak, zvětšená játra a začínající cukrovka – je třeba se sebou začít něco dělat. Jeho snem je skočit tandemový seskok, bohužel nesplňuje váhové limity. Podaří se Mirovi zhubnout?

Sdílet

Miroslav Galbavý je stejně jako jeho žena původem ze Slovenska. Do Čech se přistěhoval před třemi lety za prací. Miro se svou hmotností dosud příliš nezabýval. Se svou ženou mají dvě děti – 6 let a 5 měsíců. Po narození miminka se rozhodl se sebou konečně začít něco dělat, a tak se přihlásil na casting k pořadu Jste to, co jíte.

Doktorka Cajthamlová se při prohlídce seznámila s Miroslavovými stravovacími návyky. Vzhledem k tomu, že je „omáčkový typ“, v jeho stravě se příliš zdravých složek nenajde. Po návratu z práce, třeba i po jedenácté hodině večer, mu nedělá problém sníst 12 knedlíků. Když jde jednou za čas do hospody, bez problémů vypije až 20 panáků rumu. Dle doktorky Kateřiny může tvořit alkohol, který vypije pan Galbavý, až 30 % jeho příjmu energie. Není se proč divit, že jeho tělo je zhuntované.

Verdikt je jasný – pročistit organismus, zapomenout na alkohol a změnit stravovací návyky. Podaří se Mirovi dodržet rady doktorky Cajthamlové a obstojí ve zkoušce, pro kterou se sám rozhodl? Splní si svůj sen? Dívejte se ve čtvrtek 16. 10. ve 21:15 na Televizi Prima.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).