Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Nebezpečné sklony k anorexii

[Tisková zpráva] Na tenkém ledě bude v dalším díle show o lepším stravování kroužit slečna Sylva Hrbáčová. Může za to její sklon k přílišnému hlídání sebe sama. I když na sobě tvrdě pracuje a celý den se nezastaví, má pořád pár kilo tuku navíc – při 171 cm měří 83 kg. Proč budou doktorka Kateřina a inženýr Havlíček opatrně zjišťovat psychický stav mladé ženy a zkoumat sklony k anorexii?

Sdílet

S nadváhou má problémy nejen Sylva, ale i celá její rodina. S nadbytečnými kily bojuje mladá žena od dětství, byla dokonce na redukčním táboře. Tam sice zhubla, ale po čase opět vše nabrala. Ve dvaceti jí ale došla trpělivost, vrhla se na dietu a zhubla během tří měsíců 15 kg. Proč tato informace vyděsí inženýra Havlíčka i doktorku Kateřinu? A proč Sylvu upozorní na její tehdejší náběh na anorexii?

I když začala Sylva tvrdě cvičit, dál nehubla a pomalu propadla panice. Váha pak šla kvůli nezdravému stravování zase prudce nahoru. Jaký vliv má na její hmotnost celkový psychický stav?

Sylva pravidelně běhá, chodí na spinning, thaibox a cvičí aerobic. Jako třešničku na dortu provozuje sleakline, což je chůze po laně. Proč přesto nehubne? A proč jí odborníci thaibox zakážou?

Držet palce cílevědomé Sylvě můžete již ve čtvrtek 30. června od 21.20 na Primě.