Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Nebudou držet dietu – změní životní styl!

[Tisková zpráva] Romana Jiřičková má za sebou mnoho pokusů o shození nepříjemných kil navíc. Je jí teprve 20 let, váží 118 kilo, a to je při výšce 172 cm úctyhodný výkon! Hubnout s ní bude maminka Simona, která donedávna s váhou problémy neměla. Jenže zdravotní problémy a životní karamboly ji dohnaly až k váze 104 kilo při výšce 168 cm. Jak se jim podaří dodržovat nový jídelníček ušitý přímo na míru a jakou roli sehraje při změně životního stylu u Romany tajná láska?

Sdílet

Problémy s nadváhou má Romana již od svých devíti let, kdy se u ní objevil atopický ekzém. Začala totiž nabírat právě v důsledku jeho léčby. Absolvovala několik pobytů v lázních, kde sice pokaždé zhubla, ale kila se vždy se zrádným jo-jo efektem vrátila. V čem spočívala hlavní chyba?

Romana se před třemi lety smířila s osudem i nadváhou a rezignovala. Poslední dobou jí ale začal chybět někdo po boku. Zamilovala se do kolegy, ale obává se, že ho se svou postavou nemá šanci zaujmout. Podaří se jí sebrat odvahu a oslovit vysněného prince?

Největším Romaniným hříchem je nesprávná strava. A hlavně pitný režim. Za den totiž vypije až dva litry Coca-Coly! Na kolik kostek cukru jí to inženýr Havlíček přepočítá? A pomůže Romaně, že s ní chce hubnout i maminka?

Nenechte si ujít cestu Romany a Simony za zdravějším životem již ve čtvrtek 21. dubna od 21.20 hodin na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).