Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Nechci být odstrašující příklad!

[Tisková zpráva] Paní Miroslava Pokorná váží při 170 cm 115 kilo. Pro své dcery je odstrašujícím příkladem – obě se snaží, aby nevypadaly tak jako ona. Od paní Mirky nejčastěji slyší, že je stará, k ničemu a nemá se ráda. Mirka bude bojovat s podporou doktorky Kateřiny Cajthamlové a inženýra Petra Havlíčka nejen proti nezdravým potravinám, ale i proti vlastnímu sebepodceňování. Do pořadu ji přihlásily její dvě krásné a štíhlé dcery, které chtějí své mamince pomoci. A ona už pro ně nechce být odstrašující příklad. Proměna bude šokující!

Sdílet

Paní Miroslava Pokorná pracuje jako pečovatelka, ale péči o sebe samu věnuje minimum času. Postupem času jako by na sebe úplně zapomněla. Má pocit, že není pro nikoho důležitá a cítí se neatraktivní a stará. Jaký to má vliv na její stravovací režim? Dokáže si paní Miroslava pod dohledem doktorky Kateřiny zase vážit sama sebe?

Podporu při celé proceduře slíbí své mamince dcery, které jsou iniciátorky jejího přihlášení do pořadu. Podaří se paní Miroslavě zhubnout, i když není původcem celé změny? Jak zvládne splnit očekávání svých ratolestí?

„Do čaje si dávám minimálně 3 kostky cukru. Neslazený čaj prostě nevypiju,“ přiznává jeden ze svých největších hříchů paní Miroslava. Dokáže se zbavit své závislosti na sladkých nápojích?

Nenechte si ujít boj paní Mirky s vlastní váhou i sebepodceňováním – již ve čtvrtek 23. června od 21.20 hod na Primě.