Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Osamělá Zuzana má při váze 170 kg na svém těle 95 kilogramů tuku!

[Tisková zpráva] Jednačtyřicetiletá účetní Zuzana se rozhodla udělat v životě radikální řez! Když její váha překročila hrozivých 170 kg, uvědomila si, jak obrovské problémy jí dělá i obyčejné venčení psů. Jak se k tak vysoké nadváze dopracovala? Nakolik vše ovlivnila psychika a nakolik lenost?

Sdílet

Do pořadu Jste to, co jíte se Zuzana Jelínková z Brandýsa nad Labem přihlásila poté, co vystěhovala svého bývalého přítele. „Zůstala jsem tak pasivní, že jsem se dostala až na dno,“ komentuje svou zoufalou situaci. Na její postavě se výrazně podepsal její poslední vztah, který trval tři roky. Na přítele svádí nezdravý způsob stravování a přejídání, byl totiž mladší, hubený a rád vařil oblíbené smetanové omáčky s knedlíkem. A tak Zuzana za tu dobu nabrala neskutečných 25 kilogramů. Teď ale žije sama se dvěma psíky a uzavírá se do své bubliny.

Zuzana přiznává, že se v jídle nedokáže ovládat – miluje omáčky a sladkosti, kdykoliv během dne si dopřeje meruňkovou kapsu, oplatky, ořechy nebo mandle v čokoládě. Je líná připravit si jídlo doma předem, a tak často obědvá housku se salámem. Tímto stylem stravování se dostala až na váhu 170 kilogramů!

I přesto, že Zuzana původně chodila na sportovní školu, má obrovské problémy s pohybem! Musí se přemlouvat, aby šla na pět minut se psy ven. Navíc absolutně nedokáže existovat bez auta! A tak si na sebe jako „bič“, který bude muset splnit když nedodrží předepsaný režim, vymyslela, že kromě vyjití sedmi pater schodů v domě na měsíc odevzdá klíčky Petrovi Havlíčkovi od svého milovaného auta!

Jestli Zuzana uspěje v boji s tak obrovskou nadváhou uvidíme již ve čtvrtek 29. března od 21.20 na Prima family!