Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Paní Milada, která trpí tzv. morbidní obezitou, touží žít normální život!

[Tisková zpráva] Šestá série oblíbeného pořadu Jste to, co jíte startuje už tento čtvrtek 1. března emotivním příběhem paní Milady Šímové. Maminka tří dětí, která trpí tzv. morbidní obezitou, váží v sedmadvaceti letech neuvěřitelných 183 kg! Jak moc bude Milada důsledná a uspěje v boji s nadbytečnými kily? Zhubne a bude opět žít plnohodnotný život, po kterém tolik touží?

Sdílet

Milada se snažila shodit nadbytečná kila už mnohokrát. Kdysi se chtěla stát modelkou a skoro vůbec nejedla. V rámci neúprosného zákona jo-jo efektu ale následně během deseti měsíců přibrala neuvěřitelných 115 kilo!

Milada si otevřela kadeřnictví, vystupuje se svojí rockovou kapelou, ale i teď je její stravovací režim v katastrofálním stavu! Během dne totiž skoro nejí a dohání to večer, což je vražedná kombinace. „Večer jím nejčastěji hranolky s tatarkou – a té sním i půl sklenice,“ přiznává Milada.

Navíc se vzdala veškerého pohybu, její nadváha jí pohyb neumožňuje, okamžitě se zadýchává. I do práce, kterou má od domu deset minut pěšky, Miladu vozí manžel.

Dodrží Milada rady odborníků z týmu Jste to, co jíte, zhubne a bude opět žít normální život, po kterém touží? Nebo bude muset absolvovat „bič“, který si na sebe sama vymyslela za trest, pokud v hubnutí neuspěje, a bude chodit do práce pěšky?

Jestli Milada zvládne boj s více než stokilovou nadváhou, uvidíme ve čtvrtek 1. března od 21.20 na Prima family.