Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Poprvé hubnou děti!

[Tisková zpráva] Ačkoliv je Dominikovi teprve třináct let, přál by si naučit se zdravě stravovat už teď. Má totiž pocit, že je při svých 60 kg obézní. Podaří se doktorce Kateřině a inženýru Havlíčkovi vyvrátit mladému sportovci mylný názor? K Dominikovi jsme pozvali desetiletého Pavla, který je skutečně obézní – měří o 10 centimetrů méně než Dominik a také váží 60 kg!

Sdílet

Pája je takový malý sígr. Miluje smažený sýr, hranolky a všechna ta super nezdravá jídla. A také to na něm je vidět. Vzhledem k tomu, že i jemu se děti ve škole smějí, chtěl by zhubnout. Jenže Pája má na rozdíl od Dominika opravdu nedobré stravovací návyky. Jeho maminka pracovala v restauraci a on byl zvyklý chodit k ní do práce na jídlo. Má rád snad všechna nezdravá jídla a sladkosti.

Dominik je trochu přecitlivělý kluk, který by moc chtěl zhubnout, i když se bojí objevit s takovým problémem v televizi. Co ho přimělo vystoupit se svým komplexem veřejně?

Dominikova láska je fotbal. Trénuje několikrát týdně a touží mít ještě lepší kondici a stát se profesionálním fotbalistou. Jeho lékařka mu však při pravidelné prohlídce oznámila, že je obézní. Děti ve škole jej pak taky občas popichují. Zvládnou odborníci z týmu Jste to, co jíte navrátit zklamanému teenagerovi sebevědomí?

Nenechte si ujít premiérový díl pořadu Jste to, co jíte, kde budou poprvé v historii pořadu hubnout děti! Již ve čtvrtek 9. června od 21.20 hod. na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).