Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Silně podvyživený Bogdan s váhou 130 kg! Je to vůbec možné?

[Tisková zpráva] Za svou obezitu vděčí jedenačtyřicetiletý kamioňák Bogdan Cmiel svému povolání. Jako profesionální řidič se stravuje výhradně na benzinkách, sportu ani žádnému pohybu se nemá čas věnovat, celý den tráví za volantem. I přesto, že se tímto nezdravým způsobem života dostal při výšce 172 cm na váhu 130 kilogramů, trpí Bogdan silnou podvýživou!

Doba čtení: 1 minuta

Řidič kamionu Bogdan Cmiel se na svých cestách po Evropě živí převážně bagetami, sladkým pečivem a nezdravými konzervami. Stravuje se ale velmi nepravidelně a také nedostatečně! Kvůli tomuto nezdravému životnímu stylu je pan Bogdan i přes váhu 130 kg silně podvyživený, navíc i unavený, nervózní, nesoustředí se na jízdu a tím se pomalu, ale jistě stává pro své okolí na dálnici životu nebezpečnou hrozbou!

Do pořadu Jste to, co jíte se pan Bogdan přihlásil, aby dokázal svému okolí a kolegům z branže, kteří stejně jako on vlastně „žijí“ v kamionu a 90 % z nich se potýká s nadváhou, že i muži za volantem mohou žít zdravě!

Bude mít Bogdan dostatečně pevnou vůli k této životní změně? Jak důsledně bude na svých cestách dodržovat předepsaný jídelníček a pohybový režim? Pokud Bogdan neuspěje, čeká ho koupání v mrazivé řece Olze – takový „bič“ si na sebe totiž sám vymyslel!

Nelehkou cestu kamioňáka Bogdana za zdravějším životním stylem uvidíme už ve čtvrtek 8. března od 21.20 na Prima family.