Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Smutný rekord v tloustnutí

[Tisková zpráva] „Potřebuji zhubnout, nevím, kam až bych to nechala dojít. Stydím se před manželem i dětmi,“ tvrdí Andrea Pavlíková, v současné době maminka na mateřské dovolené. Proč se jí i po několika letech úporných diet nikdy nepodařilo shodit nežádoucí kilogramy?

Sdílet

Doktorka Kateřina a inženýr Havlíček se v dalším díle pořadu, kde hraje každé kilo tuku navíc zásadní roli, vydají do domácnosti Andrey Pavlíkové a její početné rodiny. V jejím domečku totiž kromě ní a manžela žije ještě šest dětí. Dokážou všichni podpořit mladou maminku?

Andrea má s hubnutím bohaté zkušenosti. Už od svých 17 let je v podstatě bez přestání na dietách. Dokázala dokonce několikrát zhubnout až o 30 kg za krátkou dobu, ale pak nastoupil obávaný jojo efekt a kila byla zpátky. Sehrál svou roli nesprávný životní styl? Nebo to byla slabá vůle paní Andrey?

O svých nynějších 112 kg mluví Andrea jako o smutném rekordu. Je ze sebe zoufalá a má pocit, že už si sama nedokáže pomoci a je stále tlustější a tlustější. Co takovému psychickému rozpoložení řekne psychoterapeutka doktorka Kateřina?

A jak by se měla ideálně stravovat maminka na mateřské dovolené?

Podpořit paní Andreu na její cestě za novým životním začátkem můžete již ve čtvrtek 28. dubna od 21.20 na Primě.