Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Smutný rekord v tloustnutí

[Tisková zpráva] „Potřebuji zhubnout, nevím, kam až bych to nechala dojít. Stydím se před manželem i dětmi,“ tvrdí Andrea Pavlíková, v současné době maminka na mateřské dovolené. Proč se jí i po několika letech úporných diet nikdy nepodařilo shodit nežádoucí kilogramy?

Sdílet

Doktorka Kateřina a inženýr Havlíček se v dalším díle pořadu, kde hraje každé kilo tuku navíc zásadní roli, vydají do domácnosti Andrey Pavlíkové a její početné rodiny. V jejím domečku totiž kromě ní a manžela žije ještě šest dětí. Dokážou všichni podpořit mladou maminku?

Andrea má s hubnutím bohaté zkušenosti. Už od svých 17 let je v podstatě bez přestání na dietách. Dokázala dokonce několikrát zhubnout až o 30 kg za krátkou dobu, ale pak nastoupil obávaný jojo efekt a kila byla zpátky. Sehrál svou roli nesprávný životní styl? Nebo to byla slabá vůle paní Andrey?

O svých nynějších 112 kg mluví Andrea jako o smutném rekordu. Je ze sebe zoufalá a má pocit, že už si sama nedokáže pomoci a je stále tlustější a tlustější. Co takovému psychickému rozpoložení řekne psychoterapeutka doktorka Kateřina?

A jak by se měla ideálně stravovat maminka na mateřské dovolené?

Podpořit paní Andreu na její cestě za novým životním začátkem můžete již ve čtvrtek 28. dubna od 21.20 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).