Hlavní navigace

Jste to, co jíte startuje již tento čtvrtek na Primě

[Tisková zpráva] Pořad Jste to, co jíte se vrací na obrazovky Televize Prima. Doposud měli diváci možnost vidět tři úspěšné série tohoto pořadu a teď nás čeká série čtvrtá. Pořad o správných stravovacích návycích, zdravém životním stylu a především o vůli zhubnout přináší divákům v nové sérii 15 dílů. Již od 3. září sledujte pořad Jste to, co jíte každý čtvrtek ve 21.20 na Primě! Startujeme příběhem paní Evy, která spořádá až 44 kostek cukru denně!

Sdílet

Stejně jako v předchozích řadách, i v nové sérii budou diváci opět moci sledovat, jak se adeptům shazování nadbytečných kil dařilo, či naopak nedařilo, a jakých návyků a zlozvyků se museli zbavit. V každém díle budou během osmi týdnů průvodci pořadu, jimiž jsou doktorka Kateřina Cajthamlová a Ing. Petr Havlíček, i nadále sestavovat stravovací plány a dohlížet na soutěžící, stejně jako podávat rady nejen jim, ale i televizním divákům v otázkách správného stravování a zdraví.

A rozhodně nás nečeká pomalý rozjezd. První účastnicí v nové sérii je paní Eva Košařová (62 let). Eva je aktivní důchodkyně, držitelka několika rekordů – je nejrychlejší Češkou: v závodním autě dosáhla rychlosti 300km/h, dále se svým vozem dokázala jet pozadu 19km trasu Lipence – Václavák, a to přes 17 křižovatek, nakonec zvládla hrát na piano nonstop 24 hodin jednu skladbu, celkem 1750krát.

Eva nadváhou nikdy netrpěla a byla vždy štíhlá. Ve 40 letech však přestala kouřit a začala chuť po cigaretě zahánět přejídáním, a tak za zhruba 12 let přibrala více než 50 kg. Eva má o 11 let mladšího muže Vendu, který je zástupcem ředitele na střední škole. I on byl jedním z hlavních důvodů, proč se do pořadu Jste to, co jíte rozhodla přihlásit, protože by pro něj byla ráda tak přitažlivá jako kdysi.

Ve volném čase hraje Eva s kapelou na basu a s mužem doma muzicíruje a skládá písně, které zpívají svým přátelům. V současné době v jejích textech často převládá tematika hubnutí.

Zdravotní stav je další Evinou motivací ke zhubnutí – má totiž vysoký krevní tlak, a v loňském roce byla dokonce kvůli tomu hospitalizována v nemocnici. To ji vyděsilo – a rozhodla se pro změnu životního stylu, proto se přihlásila do pořadu. Mezi její největší stravovací hříchy se řadí omáčky všeho druhu a chorobná láska ke zmrzlině, kterou dokáže jíst opravdu denně. Během celého dne Eva zbaští poměrně hodně cukru. Vždyť Petr Havlíček to přepočítal na neuvěřitelných 44 kostek cukru za den. A to už je pořádná porce! Nenechte si ujít pořad Jste to, co jíte ve čtvrtek 3. září ve 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).