Hlavní navigace

Jste to, co jíte: V posledním díle hubne ex-VyVolená René!

[Tisková zpráva] René Kukačová (35), rozvedená podnikatelka z Ostravy, se chce naučit jíst zdravě. Pro diváky není zcela cizí, mohli se s ní seznámit při třetí řadě VyVolených. Na závěrečném finále, které proběhlo v rámci malé přehlídky, se sešli téměř všichni účastníci třetí řady pořadu Jste to, co jíte a René si tak splnila svůj malý sen.

Sdílet

René chce zhubnout nejen z estetických, ale i ze zdravotních důvodů. Má problémy s páteří a je načase s tím něco udělat. Její stravovací návyky shledali doktorka Kateřina s Petrem Havlíčkem jako naprosto příšerné. René za den vypije až sedm šálků kávy a téměř celý den nic nevezme do pusy. Až večer, když si vzpomene, že by se měla najíst, do sebe hodí vše, co jí přijde do cesty. „Když je hot dog, dám si hot dog, když je gyros, tak gyros, nebo smažák…. Je mi to jedno,“ popisuje René. Kromě kávy do sebe ale dostane jen velmi málo jiných tekutin. Ukázalo se, že za celý týden vypije jen 7 dcl čisté vody. Ano! Skutečně je to jen 1 dcl na den!

Její velkou motivací je i její dcera, která si o sobě myslí, že je také baculatá. Svou matku se tedy rozhodla plně podporovat. I když není René vyloženě obézní, do změny režimu se vrhla opravdu po hlavě. „René Kukačová je pro nás mementem. I lehkou nadváhu je třeba podchytit. Z té potom začíná obezita,“ říká inženýr Petr Havlíček, nutriční specialista.

Na začátku pořadu se René svěřila se svým přáním, že by se ráda prošla po mole, kdyby něco zhubla. Nakonec se jí to podařilo a spolu s dalšími účastníky třetí řady pořadu Jste to, co jíte se prošla po červeném koberci za blýskání fotoaparátů. A jak se účastníci rozloučili v rámci poslední klapky třetí řady? Nenechte si ujít již tento čtvrtek 18. prosince ve 21:30 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).