Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Váhové kolapsy profesionální tanečnice

[Tisková zpráva] Být znovu krásná na taneční soutěži je snem Pavlíny Pufferové, která se léta potýká s labilní váhou. Přála by si shodit až 25 kg. Uspějí u ní doktorka Kateřina a inženýr Havlíček, odborníci na výživu a zdravý životní styl? A co prozradí divákům o léčbě některými nevhodnými léky?

Sdílet

Pavlína Pufferová je tanečnice, která vede taneční školu a je také členkou taneční skupiny Koule. Za sebou má těžké období – překonala totiž závislost na drogách. S tím šly ale ruku v ruce váhové kolapsy. Z původních 55 kg se rázem zvedla váha prudce nahoru, jenže poté zase rychle, ale nezdravě spadla dolů po předepsaných lécích. Co k tomu řekne paní doktorka Kateřina? A proč bylo hubnutí na lékařský předpis chybou?

Hlavní motivací slečny Pavlíny je jednak finále taneční soutěže, kde by chtěla znovu zazářit v krásném kostýmu, a pak snaha líbit se příteli. Musí ale razantně změnit životní styl. Dokáže se tanečnice vzdát milovaných hamburgerů, pizzy a sladkého?

K jejím nešvarům patří rovněž přejídání a nepravidelná strava. Stihne Pavlína vše napravit dřív, než nastoupí na taneční parket?

Boj profesionální tanečnice s nadbytečnými kily si nenechte ujít již ve čtvrtek 14. dubna od 21.20 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).