Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Ve dvou se to lépe hubne

[Tisková zpráva] V pořadu o hubnutí Jste to, co jíte se tentokrát mohou diváci těšit hned na dvě účinkující, a to na Janu Sailerovou a Evu Jonákovou. Tyto dvě nerozlučné kamarádky z Prahy se do pořadu přihlásily společně, aby se navzájem mohly podporovat. Obě mají přes dvacet let a dlouhodobě se závodně věnují softballu – nedostatek tělesného pohybu a námahy jim tedy rozhodně nechybí. V pátém díle Jste to, co jíte se tedy diváci dozví, v čem může tkvět problém s nadváhou u aktivních sportovců. Ve čtvrtek 1. října ve 21.20 hod na Primě!

Sdílet

Jana hrála v minulosti 9 let závodně házenou, a když s ní přestala, náhle přibrala a nadbytečných kil se již nezbavila, ani když nyní dělá aktivně softball. Proto se rozhodla přihlásit do pořadu a přemluvila k tomu i svoji kamarádku Evu, která je softballovou hráčkou už přes 15 let.

Pevný názor na stravování při jednorázové těžké námaze při zápase a pak celotýdenní odpočinek mají doktorka Kateřina a odborník na výživu Petr a v pořadu se o něj určitě podělí. Holky se musí naučit sportovat trochu zdravěji – příjemná, ne moc namáhavá pohybová aktivita by jim totiž prospěla mnohem víc než velká námaha při sofballovém zápase.

Eva i Jana jsou do hubnutí zapálené a odhodlané dosáhnout svého cíle. Tím je pro obě především dobrý pocit ze sebe samé a také nošení oblíbených kousků z šatníku, které prozatím jen smutně koukají ze skříní.

Obě sportovkyně si velmi věří a nevidí v novém životním stylu skoro žádný zádrhel. Eva má navíc s hubnutím zkušenosti – kdysi vážila kolem 100 kg a dokázala sama shodit přes 20 kg. Asi proto ji na předepsaných stravovacích návycích nepřijde nic, čeho by se bála. Jana se naproti tomu trochu obává, jak si zvykne na zcela nový pitný režim. Jestli to dívkám opravdu vyšlo tak pozitivně, jak si představovaly, se diváci mohou dozvědět již ve čtvrtek 1. října ve 21.20 hod na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).