Hlavní navigace

Jste to, co jíte: Zhubne Václav do motorkářského oblečení?

[Tisková zpráva] Vrátit se ve vší parádě ke své milované jízdě na motorce by si přál pan Václav Šilhan. Doma mu totiž visí ve skříni stylové motorkářské oblečení, do kterého se ale při svých 145 kg už nemá šanci vejít. Podaří se mu s pomocí doktorky Kateřiny Cajthamlové a Ing. Petra Havlíčka razantně změnit životní styl a zhubnout podle svých představ?

Sdílet

Pan Václav působí jako úspěšný sebevědomý muž, který je ovšem už delší dobu nespokojen s tím, kolik váží. Nikdy sice nebyl vysloveně hubený, ale díky aktivnímu sportování vypadalo jeho tělo svalnatě. Když ale se sportem skončil a začal mít sedavé zaměstnání u počítače, šla kila razantně nahoru.

Každý rok v manažerské pozici přibral pan Václav 3 až 5 kg a k dřívějším stabilním 100 kg přibylo dalších téměř 50 kg! Dokáže si zaneprázdněný manažer najít při práci taky čas na sebe? A jaký má vliv na jeho zdraví psychicky náročné zaměstnání?

Pan Václav je vášnivý motorkář a na svém ďábelském stroji procestoval už řadu zemí světa. Před několika lety si navíc koupil také kvalitní motorkářské oblečení, do kterého se však už vůbec nevejde. A právě to je, kromě zdravotních důvodů, jednou z hlavních motivací pro změnu stravování a životního stylu.

Dokáže pan Václav změnit od základů svůj život a poslouchat na slovo odborníky na zdravé hubnutí?

Jestli se opravdu podaří motorkáři vjet na zdravější životní cestu, sledujte již ve čtvrtek 7. dubna od 21.20 hod na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).