Hlavní navigace

JUKEBOX RADIA WAVE – Přehraj si svůj oblíbený pořad

[Tisková zpráva] Nestihli jste svůj oblíbený hudební pořad ve vysílání? Máme pro vás novinku! Nyní si záznamy starších dílů můžete zpětně poslechnout v archivu na adrese www.wave.cz/jukebox.

Sdílet

Nalistujte oblíbený hudební pořad, zvolte datum a pak už stačí jen kliknout. Přehrávač můžete spustit buď přímo na stránce, nebo v novém okně a pokračovat tak v brouzdání na stránkách Radia Wave. Kvalita streamu je stereo MP3 128 kpbs.

Mezi hudebními pořady najdete i Evil Heat s Kayem Buriánkem ze Sunshine, Dubový High s Joshuou ze 100°C, Natural Bridge s Václavem Havelkou z Please The Trees a mnohé další!

Pokud si chcete poslechnout rozhovory z diskusních pořadů, najdete je v podcastu na stránce www.wave.cz/audio.

Český rozhlas Radio Wave je speciální stanicí Českého rozhlasu, která je určená především mladé generaci. Playlist tvoří indie kytary, post rock, nu folk, elektro, kvalitní pop a alternativní hip hop. Kromě hudby má Radio Wave ve svém hledáčku divadlo, film, life-style, publicistiku a adrenalinové sporty. Žije všemi dobrými festivaly a freestylovými závody. Ve vysílání se pravidelně věnujeme charitativním projektům a mladé nekomerční kultuře. Radio Wave vysílá na www.wave.cz, digitálně pak v systému DVB-T (v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, na Domažlicku, v severních Čechách a na Karlovarsku), v DVB-S (v paketu CS Link, signál je přenášen družicí Astra 3A). Radio Wave je také šířeno v řadě kabelových televizí přes systém DVB-C a IPTV.

Více informací naleznete na www.wave.cz, www.myspace.com/ra­dio_wave. Radio Wave spustilo i vizualizaci rozhlasového vysílání v mobilních telefonech. Pomocí programu Spodtronic, který je určen pro telefony s operačním systémem Symbian, můžete poslouchat rádio a objevovat svět obrazově-zvukového vysílání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).