Hlavní navigace

Kamil Juřík se stal manažerem školicího střediska WBI Systems

[Tisková zpráva] PRAHA, 29. září 2010 – Kamil Juřík (34 let) povede v technologické společnosti WBI Systems nové high-tech školicí centrum zaměřené na vzdělávání specialistů v oblasti technologií Microsoft. Juřík působil posledních devět let jako profesionální školitel a vedoucí lektorského týmu počítačové školy Gopas. Úspěšně vedl i tým specialistů zaměřených na nasazování řešení pro podporu týmové spolupráce v podmínkách malých a středních firem.

Sdílet

Kamil Juřík je též gurmet, fanoušek sci-fi a příležitostný in-line skater.

WBI Systems do svého týmu získává zkušeného manažera a zároveň předního odborníka se specializací na technologie společnosti Microsoft. „Povede školicí centrum, které by se mělo do tří let stát etalonem odborného vzdělávání v oblasti technologií Microsoft,“ řekl Robert Paskovský, ředitel technologické společnosti WBI Systems.

Juříkovou klíčovou specializací jsou produkty a řešení Microsoft SharePoint. Je držitelem certifikace Microsoft Most Valuable Professional (MVP) a certifikovaným ISO 19770–1 SAM Auditorem. Široká veřejnost zná Kamila Juříka i jako špičkového odborníka na problematiku licencování Microsoft. V neposlední řadě se do povědomí českých a slovenských IT lektorů zapsal jako neotřelý lektor prezentačních dovedností, k jejichž výuce využívá vlastní unikátní vzdělávací program.

O WBI Systems s.r.o.
Společnost WBI Systems patří mezi největší dodavatele obchodních řešení postavených na produktech společnosti Microsoft pro středně velké a velké podniky. Má pobočky v Brně, Ostravě a Plzni. V České republice a na Slovensku je jedinou firmou na trhu pokrývající veškeré produkty firmy Microsoft, které dále inovuje a dotváří podle potřeb zákazníků. Během následujících tří let chce WBI Systems vstoupit i na polský a maďarský trh a stát se největším operátorem softwarových řešení postavených na platformách Microsoft ve střední a východní Evropě.

Ve WBI Systems působí v České republice a na Slovensku více než 75 vyškolených odborníků certifikovaných společností Microsoft na její jednotlivé produkty včetně komplexních řešení. Společnost je v obou zemích držitelem nejvyšších statutů Microsoft Gold Certified Partner. Společnost loni získala prestižní ocenění Microsoft Industry Award 2009 za mimořádně inovativní řešení.

Svá inovativní řešení WBI Systems úspěšně nasadila ve více než stovce domácích i mezinárodních společností.