Hlavní navigace

K vybraným notebookům od HP mobilní internet O2 na šest měsíců zdarma

[Tisková zpráva] PRAHA, 24. března 2009 - Při nákupu vybraných modelů přenosných počítačů HP dostane nyní zákazník na půl roku zdarma mobilní Internet O2. Oznámila to společnost Hewlett-Packard, která tento bonus poskytuje.

Sdílet

Zákazník tak může ušetřit téměř 6 tisíc korun. Podle dostupnosti připojení v dané lokalitě lze využít všech nejrozšířenějších protokolů, tedy GPRS, EDGE, UMTS nebo HDSPA bez omezení objemu stahovaných dat.

„K notebookům, na něž se tato akce vztahuje, dodáváme datovou SIM kartu pro připojení k internetu a USB modem za zvýhodněnou cenu podle typu zařízení,“ potvrdil marketingový manažer divize osobních počítačů HP Česká republika a Slovensko, Petr Trešl. „Akce není podmíněna žádným dalším závazkem vůči HP nebo O2 .“

V základní nabídce jsou zahrnuty například mininotebooky HP Mini Note 2140, notebooky HP 550 a HP Compaq 2230s. Business řešení obsahuje modely HP Compaq 6530b a 6730b a nebo nejvyšší řadu HP EliteBook 2530p a 6930p. Zde zákazník ocení hlavně jednoduché používání mobilního internetu, kdy stačí pouze vložit SIM kartu do vestavěného WWAN modulu, který je součástí vybraných konfigurací HP EliteBooků, a být ihned on-line.

Bližší informace o nabídce: www.hpmarket.cz/in­ternet-zdarma