Hlavní navigace

K softwaru čím dál častěji patří i dárky

[Tisková zpráva] Nyní k je k Nortonu 360 zdarma DVD přehrávač

Sdílet

Trendem poslední doby při prodeji softwaru je přibalování dárků k populárním produktům. „Tyto akce jsou nad očekávání úspěšné, na konci loňského roku jsme jich měli na našem serveru hned několik“, říká Daniel Hutník ze společnosti SW.CZ, která je největším on-line prodejcem software u nás a na Slovensku.

Nyní s touto nabídkou přichází i výrobce známého Nortonu – společnost Symantec. Druhá edice Nortonu 360, jejíž uvedení na trh se chystá na 8.dubna letošního roku, opakuje již osvědčený marketingový tah. Tentokrát dárkem nebude tiskárna HP jako u první edice, ale DVD přehrávač. Tuto akci připravuje firma Symantec od května, na portále SW.CZ však bude již o měsíc dříve.

Koncem loňského roku Symantec prodával svůj produkt Norton 360 velmi výhodně s tiskarnou HP. V této akci se prodali tisíce licencí tohoto známého a špičkového software. Nyní lze zdarma získat přechod na novou verzi včetně DVD přehrávače za cenu 1.321 korun. „Očekáváme podobný úspěch jako na konci roku s první edicí,“ uvedl šéf SW.CZ Daniel Hutník.

Norton 360 patří ke špičce v oblasti ochrany dat, poskytuje automatickou a transparentní ochranu před viry, spywarem, podvodnými weby, phishingovými podvody, narušením zabezpečení a nejnovějšími online hrozbami. Kromě toho například poskytuje zabezpečení transakcí a chrání před krádeží identity online, před ztrátami důležitých souborů nebo obsahuje nástroje pro maximalizaci výkonu počítače.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).