Hlavní navigace

K vybraným produktům od HP zdarma Adobe Photoshop

[Tisková zpráva] PRAHA (Česká republika), 26. března - K vybraným modelům LCD monitorů a notebooků od HP lze nyní získat software Adobe Photoshop Elements 6.0 CZ zdarma. Vyplývá to z informace společnosti Hewlett-Packard, která tak zahájila marketingovou akci, zaměřenou na podporu prodeje některých širokoúhlých zobrazovacích zařízení a přenosných počítačů.

Sdílet

Nabídka se týká čtyř modelů LCD monitorů s úhlopříčkou od 19 do 30 palců v cenách od 3 592 do 21 806 Kč a s poskytnutou tříletou zárukou s výměnou na místě u zákazníka. Součástí jejich dodávky jsou propojovací kabely a u většiny typů také hub USB 2.0. Do promo akce byly zařazeny i dva notebooky HP Compaq – typy 6720s a 6820s Business Notebook za 17 980 a 18 770 Kč a displeji s úhlopříčkami 15.4, resp. 17 palců.

„Software Adobe Photoshop jako zákaznický bonus jsme volili záměrně.“ Právě na širokoúhlých monitorech a noteboocích pracují totiž většinou ti, kteří všechny jeho pokročilé vlastnosti a výhody využijí" uvedl marketingový manažer divize Personal Systém Group, HP Česká republika, Petr Trešl.

„Software Adobe Photoshop Elements (APE) je určen pro domácí uživatele a foto nadšence a s jeho pomocí lze dosáhnout i profesionálních výsledků se znalostmi naprostého laika. Lze s ním například zcela jednoduše vyretušovat téměř všechny podstatné nedostatky fotografií a díky snadno použitelným funkcím dosáhnout těch nejlepších možných výsledků. Náročný uživatel pak ocení zejména nástroje pro slučování, pomocí nichž pohodlně vytvoří skupinové fotografie a bezchybně spojená panoramata, možnost jemného vyladění expozice a vylepšené ovládání jasu a kontrastu," říká Marketing Manager, Czech and Slovak Republic, Adobe Systems s.r.o. Richard Markuzy.

Běžná cena české verze Adobe Photoshop Elements 6 je 1730 Kč bez DPH. Více informací o akci naleznete na: www.hp.cz/elements.