Hlavní navigace

K2 atmitec: Úspěšný rok 2010 potvrdily i ekonomické výsledky

[Tisková zpráva] Ostrava, 17. 1. 2011 – Společnost K2 atmitec s. r. o., přední český výrobce informačních systémů a provozovatel vlastního Datového centra K2, potvrdil úspěšný rok 2010 i v hospodářských výsledcích. Poprvé v historii společnosti překročily celkové tržby v oblasti IT řešení částku 163 mil. Kč, což je oproti roku 2009 nárůst více než 31 %.

Sdílet

„Rok 2010 se ve společnosti K2 atmitec nesl ve znamení změn. Jako první český výrobce informačních systémů jsme na jaře spustili vlastní datové centrum, které za několik měsíců ohlásilo třetinové zaplnění. Stanovili jsme novou filozofii společnosti zaměřenou na čtyři hlavní oblasti našeho podnikání, tzv. 4D filozofii. Uvedli jsme na trh též novou verzi našeho IS K2, se kterým pracuje již více než 10.000 uživatelů rozmanitých společností v různých zemích světa, a mnoho dalšího,“ shrnul úspěšný rok Marek Kučera, výkonný ředitel K2 atmitec. 

Na rok 2011 má společnost pro své zákazníky a uživatele připravené další zajímavé novinky a produkty. Na jaro je plánováno spuštění projektu IT clusteru – Open Business Intelligence, který má zpřístupnit nástroje BI i malým společnostem, jenž by si jinak tyto nákladné nástroje nemohly dovolit. Na projektu spolupracují firmy NetDirect, NAM System a K2 atmitec. V průběhu roku se pak zákazníci mohou těšit na nové produkty z oblasti cloud computingu, a na podzim nebude chybět představení dalších novinek především z vývoje Informačního systému K2, jeho nové verze a dalších IT trendů. V závěru roku navíc oslaví společnost K2 atmitec úspěšných 20 let na trhu IT. 
 
 
 
 
 
 

O Informačním systému K2

IS K2 je komplexní  systém pro řízení podniků, který ve svých modulech provázaně řídí fi­remní procesy, zpřehledňuje činnosti firmy, poskytuje relevantní podklady pro rozhodování a je vhodný pro firmy všech segmentů i velikostí. Nový aplikační server IS K2 přináší uživatelům možnost jednoduchého propojení samotného systému a ostatních aplikací, které se každodenně používají. V kombinaci s využitím služeb Datového centra K2 navíc získají i další výhody jako dostupnost, nepřetržitý servis (24/7/365) nebo maximální bezpečnost dat. 

O společnosti K2 atmitec

Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času společnost rozšířila pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. V současnosti pracuje jen s IS K2 více než 10.000 uživatelů z rozmanitých společností v různých zemích světa. Více na www.K2atmitec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).