Hlavní navigace

Kabelová televize Karneval zařazuje do vysílání sportovní TV kanál Sport 1

[Tisková zpráva] Praha 1.6. 2007. Společnost Karneval, člen skupiny UPC v České republice, oznamuje, že s okamžitou účinností zařazuje do vysílání své kabelové televize sportovní televizní kanál SPORT 1. SPORT1 je zaměřen především na milovníky kopané a proto je převážná část vysílání věnována evropskému fotbalu. Vysílá v českém jazyce, 24 hodin denně. Je zařazen v nabídce Komplet. Již před časem byl zařazen do vysílání digitální kabelové služby společnosti Karneval,

Sdílet

„Zákazníci kabelových televizí sport milují. V našich výzkumech se spolu s filmy objevuje vždy na prvním místě diváckých preferencí a teprve pak následuje dokumentární tvorba a ostatní typy televizních pořadů. Věřím že SPORT1 si diváci televize Karneval okamžitě oblíbí, protože patří k tomu nejlepšímu na současném mediálním trhu a vhodným způsobem doplňuje již existující televizní sportovní nabídku“, zdůrazňuje jednatel společnosti Karneval Media a generální ředitel UPC Václav Bartoň.

Kabelové a satelitní televize sdružené ve skupině UPC v ČR v současné době nabízejí českému divákovi největší počet televizních kanálů, které se výhradně věnují sportu, ať už tuzemskému nebo zahraničnímu.

V případě kabelových televizí UPC a Karneval jde celkem o šest sportovních TV kanálů (Galaxie sport, ČT 24, Eurosport, Eurosport 2, Sport 1, Extreme Sport), které denně nabízejí 144 hodin sportu.