Hlavní navigace

Kabelová televize Karneval zařazuje do vysílání sportovní TV kanál Sport 1

[Tisková zpráva] Praha 1.6. 2007. Společnost Karneval, člen skupiny UPC v České republice, oznamuje, že s okamžitou účinností zařazuje do vysílání své kabelové televize sportovní televizní kanál SPORT 1. SPORT1 je zaměřen především na milovníky kopané a proto je převážná část vysílání věnována evropskému fotbalu. Vysílá v českém jazyce, 24 hodin denně. Je zařazen v nabídce Komplet. Již před časem byl zařazen do vysílání digitální kabelové služby společnosti Karneval,

Sdílet

„Zákazníci kabelových televizí sport milují. V našich výzkumech se spolu s filmy objevuje vždy na prvním místě diváckých preferencí a teprve pak následuje dokumentární tvorba a ostatní typy televizních pořadů. Věřím že SPORT1 si diváci televize Karneval okamžitě oblíbí, protože patří k tomu nejlepšímu na současném mediálním trhu a vhodným způsobem doplňuje již existující televizní sportovní nabídku“, zdůrazňuje jednatel společnosti Karneval Media a generální ředitel UPC Václav Bartoň.

Kabelové a satelitní televize sdružené ve skupině UPC v ČR v současné době nabízejí českému divákovi největší počet televizních kanálů, které se výhradně věnují sportu, ať už tuzemskému nebo zahraničnímu.

V případě kabelových televizí UPC a Karneval jde celkem o šest sportovních TV kanálů (Galaxie sport, ČT 24, Eurosport, Eurosport 2, Sport 1, Extreme Sport), které denně nabízejí 144 hodin sportu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).