Hlavní navigace

Kadeřnice z Ulice křtily zebry v liberecké ZOO

[Tisková zpráva] Herečky z nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ulice pokřtily mládě zebry bezhřívé a mládě zebry Chapmanovy v liberecké ZOO. Za účasti desítek návštěvníků liberecké ZOO dostaly malé zebry jména Quentin a Marty.

Sdílet

Praha 14. června 2010 – Herečky Ulice Ilona Svobodová, Pavla Tomicová, Jana Sováková a Lucie Štěpánková přijaly pozvání liberecké ZOO, aby v sobotu společně pokřtily dvě mláďata zeber, která se narodila před třemi měsíci. Každá z hereček malým zebrám popřála jen to dobré a s ředitelem i návštěvníky liberecké ZOO připili na jejich zdraví.

Po autogramiádě, která po křtu následovala, měly herečky možnost podívat se i do zákulisí ke slonům a žirafám. Toto příjemné překvapení od liberecké ZOO přivítaly herečky s velkým nadšením a pod dozorem ošetřovatele si zkusily zvířata i nakrmit. Pro herečky to byl nezapomenutelný zážitek, ke kterému Jana Sováková dodává: „Je mi ctí, že jsem byla pozvána k tak významné události. Navíc jsem měla příležitost pohladit si slona, což je fantastický zážitek. Liberecká ZOO je překrásná.“

Krátké reportáže ze křtu malých zeber najdete na novém ženském internetovém magazínu TV Nova doma.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).