Hlavní navigace

KAKTUS Software vyvinul a implementoval webový onsite registrační formulář pro akce Emirates

[Tisková zpráva] Praha, 12. srpna 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vyvinula a implementovala systém pro onsite registraci účastníků slavnostního zahájení provozu přímé linky mezi Prahou a Dubají letecké společnosti Emirates, které logisticky a organizačně zajišťovala společnost CZECH-IN. o

Sdílet

Každý z pozvaných účastníků akce se na místě zaregistroval pomocí jednoho z registračních míst. Jakýkoliv záznam u jednoho z registračních míst se ihned projevil na všech ostatních registračních místech a díky tomuto systému bylo možné v průběhu registrace i bezprostředně po jejím skončení získat ihned přehled o účastnících akce.

„Systém vyvinutý společností KAKTUS Software, nám významným způsobem přispěl k hladkému a rychlému registračnímu procesu v místě konání dvou akcí, které jsme realizovali pro Emirates“ řekl Tomáš Maxa, ze společnosti CZECH-IN.

Technologicky byl webový systém postaven nad ASP.Net a MS SQL jako webová aplikace s lokálním serverem.

O CZECH-IN
# Společnost CZECH-IN je vedoucím poskytovatelem služeb v oblasti organizování širokého spektra akcí – od konferencí, podnikových akcí, výstav až po kongresy s několika tisíci delegáty. Vyvíjí aktivity nejen v České republice, ale také v mnoha dalších evropských zemích. K jejím zákazníkům patří např. společnosti Oriflame, TPCA, Roche, Nadace Terezy Maxové, European Society of Cardiology a mnoho dalších. Další informace o společnosti CZECH-IN lze nalézt na www.czech-in.cz.

O EMIRATES
# Emirates je rychle rostoucí mezinárodní leteckou společností s jednou z nejmladších flotil na obloze. Od prvního července Emirates zahájila pravidelnou přímou linku z pražského letiště Ruzyně do Dubaje. Více informací o Emirates lze nalézst na webových stránkách www.emirates.com.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).