Hlavní navigace

KAKTUS Software vyvinul novou knihovnu pro Global Payments Inc.

[Tisková zpráva] Praha, 14. listopadu 2008 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila vytvoření nové, zdokonalené verze knihovny umožňující on-line platby platebními kartami za využití internetové technologie společnosti Global Payments Inc.

Sdílet

Jedná se již o druhou verzi, kde došlo ke změně použitých technologických komponent a rozšíření podpory z MS Frameworku 1.0 na verzi 2.5. Knihovnu je možno použít pro komunikaci se systémem zpracovávajícím on-line platby společnosti Global Payments Inc. Sadu funkcí implementovaných do této knihovny je možno využít v jakékoliv aplikaci, která využívá technologii ASP .NET. Využití této knihovny zásadním způsobem zjednoduší a tím i zlevní nasazení systému akceptace platebních karet prostřednictvím Internetu.

Nová verze již byla implementována společností KAKTUS Software v systémech belgické společnosti COVR http://www.covr.be, jejíž specializací je technická podpora odborných kongresů. Knihovna je zde využívána pro zpracování veškerých on-line plateb realizovaných v rámci registračních formulářů.