Hlavní navigace

KAKTUS Software inovoval portál www.EUROBYTY.cz

[Tisková zpráva] Praha, 17. října 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila spuštění nové verze internetové prezentace společnosti EUROBYTY – realitní společnost s.r.o. (www.eurobyty.cz). KAKTUS Software vytvořil původní podobu prezentace v roce 2004, současné změny se týkaly především inovace uživatelského rozhraní a grafické podoby.

Sdílet

Zároveň byl proveden technologický update portálu, který spočíval v integraci nových technologií (MS SQL 2005, ASP 2.0) a implementace exportně-importního modulu postaveného na bázi XML. Díky tomu jsou tak data pořízená v interním systému automaticky publikována na webovém portálu.

Společnost EUROBYTY je lídrem ve světě realit a úspěšně působí na tuzemském trhu již devátým rokem. Při poskytování služeb souvisejících s trhem nemovitostí spolupracuje s EU a zároveň klade důraz zejména na osobní přístup k zákazníkům, nenahraditelné zkušenosti z oboru a hledání individuálního řešení u složitějších nebo méně obvyklých obchodních případů. Prostřednictvím www.eurobyty.cz lze prodat, koupit či pronajmout různé typy nemovitosti zejména v Praze a blízkém okolí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).