Hlavní navigace

KAKTUS Software rozšířil on-line servis Kooperativa pojišťovny o pojištění rodinných domů a bytů

[Tisková zpráva] Praha, 2. listopadu 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií oznámila, že rozšířila portfolio on-line pojištění společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (www.koop.cz) o možnost sjednání pojistky rodinných domů a bytů. Tento typ pojištění je dalším krokem v dlouhodobé spolupráci mezi Kooperativa pojišťovnou a společností KAKTUS Software, která technologicky spolupracuje na on-line servisu Kooperativa pojišťovny od jeho samotného počátku.

Sdílet

Vedle pojištění rodinných domů a bytů tak Kooperativa pojišťovna nyní poskytuje on-line ucelené portfolio pojistných produktů včetně cestovního pojištění, pojištění ordinací, povinného ručení, pojištění domácnosti a pojištění pro případ zajištění zdravotní péče. „Rozšířením našeho on-line servisu o novou službu, kterou jsme realizovali tradičně za podpory našeho technologického partnera, KAKTUS Software, plníme svůj cíl být blíže zákazníkovi a poskytnout mu co nejširší nabídku služeb při maximálním komfortu a za efektivní ceny,“ řekl Martin Jiroušek, systémový inženýr specialista z Kooperativa pojišťovny.

Online pojištění je nyní možné sjednat pro trvale obývaný rodinný dům s ostatními objekty nebo pro byt v osobním vlastnictví a spoluvlastnický podíl na společných částech domu. Portfolio on-linového pojištění, nyní včetně pojištění rodinných domů a bytů, lze uzavřít prostřednictvím webových stránek www.koop.cz. Vyplnění webového formuláře tvoří šest následných kroků spolu s platbou a tiskem pojistné smlouvy, přičemž uživatel má k dispozici nejnovější interaktivní prvky jako např. nápověda nebo inteligentní doplnění.

Společnost KAKTUS Software implementovala v rámci on-line servisu integrovanou technologii pro přijímání on-line plateb, kde vedle klasického způsobu úhrady za pojištění bankovním převodem z KB/ČSOB popř. z jiné banky a služby přímého bankovnictví České spořitelny Servis 24, je možná také volba pomocí platebních karet. Celý na míru vyvinutý systém je postaven na technologii ASP.Net 3.5 s využitím Microsoft SQL Server 2008.

O Kooperativa pojišťovně
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou v ČR. V současné době má více než 300 obchodních míst a produkty Kooperativy lze sjednat i v pobočkách České spořitelny. Kooperativa pojišťovna je součástí Vienna Insurance Group – předního rakouského pojišťovacího koncernu v zemích střední a východní Evropy. Více informací o společnosti lze nalézt na www.koop.cz.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).