Hlavní navigace

KAKTUS Software napojil Webasto na eBay

[Tisková zpráva] Praha, 30. července 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, napojila www.webasto.de, internetové tržiště s autopříslušenstvím společnosti Webasto AG, na globální internetovou aukční síň eBay. Díky tomuto napojení může Webasto automaticky prezentovat své produkty a služby na největším světovém aukčním portálu, kde každý den proběhnou miliony obchodních transakcí.

Sdílet

Tento projekt je pokračováním aktivit KAKTUS Software na rozvoji internetového tržiště pro Webasto, již vloni se KAKTUS Software významně podílel na vytvoření webového řešení www.webasto.de. Hlavní předností tohoto řešení je systém internetových aukcí, který uživatelům zaručuje výběr nejrychlejšího, nejkvalitnějšího a nejbližšího dodavatele produktů Webasto. Společnost Webasto se sídlem v Německu je největším světovým a uznávaným partnerem výrobců automobilů nabízející inovativní produkty, které přispívají vyššímu komfortu vozu jako např. střešní okna, klimatizace a nezávislé topení.

Celý projekt společnosti KAKTUS Software trval celkem 3 měsíce a je vyvinut na platformě Microsoft ASP.NET. Pro komunikaci s prostředím eBay využívá technologie WebServices a rozhraní API eBay SDK.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).