Hlavní navigace

KAKTUS Software usnadnil společnosti PANASONIC plánování prodeje produktů

[Tisková zpráva] Praha, 2. prosince 2008 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vyvinula a implementovala systém určený pro plánování prodeje společnosti PANASONIC Czech Republic, která je největším dodavatelem spotřební elektroniky na český trh.

Sdílet

Nový systém pro plánování prodeje navržený společností PANASONIC s názvem Odysseus vycházel z požadavků na procesní řízení a požadavků vyplývajících z agilní metodiky řízení projektu. Jedním ze základních požadavků bylo zpracování velkého objemu dat k jednotlivým kategoriím produktů společnosti PANASONIC tak, aby aplikace byla schopná v reálném čase efektivně plánovat objem prodeje produktů a zároveň přispěla i k jejich následnému efektivnímu objednávání. Předpokladem bylo využití intranetové technologie s tzv. tenkým klientem.

Data ze systému je možné exportovat či importovat z/do systémů třetích stran. V případě společnosti PANASONIC se jedná převážně o import souborů ze systému SAP. Díky technologii Ajax se všechny údaje o produktech přepočítávají v reálném čase, přičemž výstupy jsou vytvářeny podobně jako v programu Excel.

Systém Odysseus byl vyvíjen v prostředí .NET za použití databázového serveru SQL 2008. Důležitou složkou této aplikace je moderní a zejména přehledný grafický design v souladu s korporátní grafikou společnosti PANASONIC. Tento projekt je výsledkem pokračující spolupráce obou společností. KAKTUS Software, který navázal nedávno dokončený projekt zahrnující systém evidence záručních oprav Panaservis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).