Hlavní navigace

KAKTUS Software partnerem konference „Život není obnošená Vista“

[Tisková zpráva] Praha, 27. února 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, se aktivně zúčastní v roli partnera konference „Život není obnošená Vista“ jejímž cílem je představení nového operačního systému Microsoft Vista a kancelářského softwaru Microsoft Office 2007.

Sdílet

Akci, která se bude konat 18. dubna 2007 v Konferenčním centrum City na Pankráci, pořádá ve spolupráci se svými partnery společnost COMPUTER HELP. Účastníci budou seznámeni s novými softwarovými produkty a získají informace o tom, jak předejít možným problémům a nesnázím – například jak využít stávající hardware, jak levně inovovat, popřípadě vybírat hardware nový apod. Konference je zaměřena především na personalisty a vedení společností/top management.

Velký prostor bude věnován Microsoft Exchange Server a SharePoint Server včetně užitečných aplikací třetích stran. V této části vystoupí David Kalous, managing director společnosti KAKTUS Software, který bude prezentovat produkt Help Desk pro Microsoft Office SharePoint 2007. Tento produkt, kompletně vyvinutý společností KAKTUS Software, je webová aplikace integrálně napojená na SharePoint, která umožňuje přehledným a komfortním způsobem řešit problémy a požadavky uživatelů.

„Konferenci považujeme za velmi přínosný a zároveň vtipný impuls k prezentaci výhod nového systému Microsoft Vista,“ řekl David Kalous, managing director KAKTUS Software. „Podle našeho názoru představují Vista pro uživatele velký skok kupředu a zároveň nabízí zcela nový potenciál pro dynamický rozvoj nové generace webových aplikací.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).