Hlavní navigace

KAKTUS Software podporuje soutěž o nový grafický návrh webových stránek pro Nadaci Terezy Maxové

[Tisková zpráva] Praha, 14. února 2007 – Nadace Terezy Maxové a společnost KAKTUS Software, společně s mediálním partnerem, časopisem Computerworld, oznamují vyhlášení veřejné soutěže na nový grafický návrh webové prezentace Nadace Terezy Maxové. Soutěž nese název Zlatý kaktus s podtitulem „Namalujte dětem hezčí život“

Sdílet

Nadace Terezy Maxové byla před deseti lety založena slavnou českou topmodelkou s cílem všestranné podpory a pomoci opuštěným dětem. Pod svým patronátem má přibližně 20 000 dětí vyrůstajících v prostředí ústavní či náhradní rodinné péče v České republice Po celou dobu své působnosti nadace uváděla v život jednoduché motto: konkrétní dítě – konkrétní potřeba – konkrétní dárce. To se stalo hlavním krédem rozsáhlé charitativní činnosti.

„V tomto roce oslavíme 10 let své existence a u příležitosti tohoto významného výročí jsme se za podpory svých partnerů rozhodli vyhlásit soutěž s názvem Zlatý kaktus,“ řekla Tereza Maxová. „Je naším přáním, abychom touto soutěží oslovili co nejvíce talentovaných tvůrců webových stránek, kteří nás mohou podpořit v našem úsilí o ještě lepší prezentaci dobročinných aktivit a tím pádem i o účinnější pomoc opuštěným dětem.“

Soutěž, která je zahájena dnešním dnem, tj. 14. února 2007, potrvá do 30. března 2007 do 12:00 hod. Každý návrh bude umístěn na stránkách serveru www.zlatykaktus.cz a bude předmětem hlasování veřejnosti. Pod každým zaslaným a umístěným návrhem bude zobrazen počet hlasů udělených tomuto návrhu.

Možnost sledovat průběh soutěže budou mít čtenáři časopisu Computerworld v příštích tištěných vydáních a na webových stránkách www.cw.cz. Výherce bude vybrán rozhodnutím vyhlašovatele soutěže, který při hodnocení návrhů přihlédne k výsledkům hlasování veřejnosti. Nejlepší návrhy budou odměněny různými cenami, na celkového vítěze čeká multimediální přenosný počítač.

Kompletní soutěžní podmínky a požadavky na grafický návrh jsou uvedeny na webové stránce www.zlatykaktus.cz nebo je možno si je písemně vyžádat e-mailem na info@zlatykak­tus.cz.