Hlavní navigace

KAKTUS Software pro svět reklamy - soutěžní web Kinder Bueno

[Tisková zpráva] Praha, 4. března 2008 – společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vytvořila soutěžní web Kinder Bueno (http://soutez.kinderbueno.cz), který slouží jako informační zázemí pro všechny, kdo chtějí rychle a aktuálně získat co nejvíce informací o nové soutěži. Prostřednictvím soutěže Kinder Bueno mohou zájemci vyhrát hlavní cenu – poukázku na Eurovíkend pro 2 osoby v Paříži Londýně nebo Římě.

Sdílet

„Webové stránky jsou stále zajímavějším nástrojem nejen firemních prezentací, ale také krátkodobých projektů zejména ve spotřebitelské oblasti,“ řekl David Kalous, ředitel KAKTUS Software. „Soutěž pro Kinder Bueno je typickým příkladem toho, kdy klient potřebuje rychle dostat do povědomí spotřebitelů přesně zacílené informace s požadovaným obsahem a grafickou formou. Webové prostředí je pro tyto záměry ideální.“

Webová prezentace byla vytvořena na žádost společnosti McCANN-ERICKSON PRAGUE spol. s r.o., se kterou KAKTUS Software tímto navázal na předchozí spolupráci. Součástí vývoje prezentace bylo i zhotovení grafického návrhu.

Bližší informace o soutěži lze najít na http://soutez­.kinderbueno.cz. K soutěžnímu webu byla vytvořena i slovenská mutace. Značka Kinder je na trhu více než 30 let a vyrábí mléčné pochoutky nejen pro děti.