Hlavní navigace

KAKTUS Software vyvinul novou verzi cestovního pojištění pro UNIQA pojišťovnu

[Tisková zpráva] Praha, 11. srpna 2008 – společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vyvinula novou verzi online cestovního pojištění pro UNIQA pojišťovnu (www.uniqa.cz).

Sdílet

V rámci zkvalitňování on-line služeb implementovala společnost KAKTUS Software systém cestovního pojištění s některými novinkami. Tato již druhá verze webové aplikace klade velký důraz na spolehlivost systému, ve kterém jsou integrovány nové kontrolní mechanismy. Jednalo se především o vestavěnou inteligentní podporu vyplňování a uživatelskou navigaci, díky které je zajištěna komfortnější kontrola dat zadaných uživateli (pojistníky). V aplikaci jsou zároveň promítnuty i nové legislativní požadavky. Sjednání cestovního pojištění u UNIQA pojišťovny přes internet je tedy nyní uživatelsky jednodušší.

Systém je postaven na platformě Microsoft (MS SQL 2005, ASP .NET). Přenos dat od klienta k serveru, tj. po internetu, je mimo jiné zabezpečen SSL certifikátem (ochrana důvěrných informací, hesel apod.). Kompletní online pojištění pro cesty do zahraničí je určeno pro uživatele jakéhokoliv internetového bankovnictví a všechny držitele embosovaných platebních karet EuroCard/MasterCard ,VISA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).