Hlavní navigace

KAKTUS Software úspěšně recertifikován na ISO 9001

[Tisková zpráva] Praha, 18. leden 2011 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že úspěšně prošla recertifikací systému řízení jakosti výroby a služeb dle ISO 9001.

Sdílet

Nejnovější recertifikace opět doložila, že KAKTUS Software má pevně zavedený systém pro řízení jakosti splňující požadavky ČSN EN ISO 9001 v oblasti služeb informačních technologií zahrnující analýzu, vývoj, implementaci, testování a softwarový servis včetně dodávek hardwaru a softwaru. 

„Systém řízení jakosti implementovaný před třemi roky se stal solidním základem pro další zlepšování kvality našich služeb a odlišení se v konkurenčním prostředí“, řekl David Kalous, ředitel společnosti KAKTUS Software. „Právě dokončená recertifikace nám umožní prezentovat společnost jako stabilního a spolehlivého dodavatele v segmentu IT a pomůže zvýšit naši reputaci v odvětvích standardně vyžadujících certifikaci dle ISO 9001, jako je například veřejný sektor.“ 

O KAKTUS Software

KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služ­by a vyvíjí techno­logicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).